oglas

Drugu, uzastopnu maksimalnu pobedu, odbojkaši iz Leskovca zabeležili su na gostovanju Železničaru u Beogradu. Domaćin je savladan rezultatom 0:3 (23:25, 20:25, 17:25).

Trener Marjan Nikolić bio je zadovoljan nakon pobede.

„Prvo gostovanje u sezoni je uvek teško. Mi smo dobro otvorili utakmicu i imali smo konstantnu prednost od 4-5 poena u prvom setu, međutim dozvolili smo protivniku da se vrate i udju u neizvesnu završnicu, ali smo ipak uspeli da set privedemo kraju u našu korist. Drugi set je bio najneizvesniji. Igrao se poen za poen sve do rezultata 19:19, kada smo ulaskom Roglića dobili dodatnu energiju i serijom od 6:1 uspeli da povedemo sa 2:0.

Dobra igra u trećem setu otvorila je priliku da šansu pružimo svim igračima, kao i najmlađem, 15-godišnjem Tadiji Matiću.“

Odbojkaši Dubočice su trenutno na čelu kolone BPŠ Prve lige, sa maksimalnim učinkom iz prva dva kola. U narednom kolu očekuje nas duel protiv ekipe OK Smederevo Carina. Nadamo se punim tribinama za nastavak serije.