Novi poraz KK Zdravlja na strani. U veoma uzbudljivoj utakmici, nakon dva produžetka, bolji su bili domaćini i slavili rezultatom 95:91 (24:14, 15:25, 15:21, 18:15, 10:10, 13:9).

Loše su počeli utakmicu košarkaši Zdravlja i već nakon 6 minuta igre imali su minus od 13 poena. Na kraju prve četvrtine rezultat je bio 24:14 u korist domaćina, dok su gosti zaigrali mnogo bolje i uspeli da smanje zaostatak na samo 3 poena na kraju druge četvrtine, 33:30.

Igrači Zdravlja su kontrolisali igru u trećoj četvrtini i uspeli su da okrenu rezultat u svoju korist i pred poslednji period uđu sa 3 poena prednosti, 54:57.

Poslednja četvrtina je donela puno uzbuđenja. Ekipe su se smenjivale u vođstvu, a 24 sekunde pre kraja meča rezultat je bio izjednačen 72:72. Promašajem za 3 poena, Russell Jr je propustio priliku da svojoj ekipi donese pobedu i utakmica je ušla u produžetak.

Prvi produžetak je završen rezultatom 10:10. Priliku da Zdravlju donese prvu pobedu na strani imao je John Jordan, ali je promašio šut za 2 poena na samo 3 sekunde pre kraja.

Ušlo se u drugi produžetak u kome je domaća ekipa bila bolja i na kraju slavila rezultatom 95:91.

John Jordan je ostvario dabl-dabl sa 39 poena i 10 skokova.

Najbolji kod domaćina bio je Russell Jr sa 29 postignutih poena.