Savladali su Leskovčani, u revanš utakmici polufinala baraža, mladu i borbenu ekipu „Mladi radnik 2“ rezultatom 34:27 (15:14) i na taj način nadoknadili -1 iz prvog meča.

Vukovi su krenuli odlučno u ovu utakmicu, ali je poletna ekipa Mladog radnika imala odgovor na svaki pokušaj domaćih da se rezultatski odlepi. Vođstvo domaćih od 15:14 nakon prvog poluvremena bilo je dovoljno da se anulira predost Mladog radnika iz prvog meča.

Otpor gostiju slomljen je tek pred sam kraj utakmice. U 50. minutu rezultat na semaforu stajao je 27:26, a onda Vukovi prave odlučujuću seriju od 7:0 za plasman u finale baraža i veliku radost svojih navijača.
Savić i Čičić su bili najefikasniji u redovima domaćih sa po 8 golova, pratio ih je Đorđević sa 6, dok je kod Mladog radnika najefikasniji bio Živković sa 9 pogodaka.

Za plasman u Prvu ligu grupa Istok, Vukovi će se boriti sa BSK Hebom iz Bujanovca, koja je bila bolja od RK Majdanpeka u drugoj polufinalnoj utakmici.