oglas

U poslednjem kolu ligaškog dela takmičenja Vukovi 22 savladali su na svom terenu ekipu BSK-Heba iz Bujanovca rezultatom 31:24 (13:13).

U utakmici bez rezultatskog značaja, Vukovi 22 su tri kola pre kraja obezbedili prvo mesto na tabeli, viđena je izjednačena igra sve do 43. minuta i rezultata 19:19. Leskovčani su dodali gas i u poslednjih 17. minuta susreta postižu čak 12 golova za ukupnu pobedu 31:24.

Za najboljeg igrača utakmice proglašen je Nikola Stojiljković, dok je najefikasniji bio kapiten domaćih Nikola Savić sa 10 postignutih golova.

Ime protivnika u baraž utakmicama za ulazak u veći rang takmičenja očekuje se nakon današnjih utakmica, kada će biti poznat i plasman ekipa po grupama u ligaškom delu takmičenja.