oglas

Ništa nije rešeno nakon prvih 60 minuta finala za popunu Prve ligu grupa Istok. RSU Vukovi 22 odigrali su nerešeno na svom terenu sa ekipom BSK Heba 24:24 (9:11).

Obe ekipe su ušle stegnuto u meč. U prvih 15. minuta susreta videli smo “samo” 8 golova, a bolje su se snašli gosti koji su imali prednost 2:6. Vukovi su uspeli da do kraja poluvremena smanje zaostatak na 2 gola razlike, pa se na odmor otišlo rezultatom 9:11.

Najveću prednost na meču imali su gosti u 42. minute utakmice, 12:17, ali se tada razigrao kapiten domaćih Nikola Savić i sa 3 vezana gola smanjuje prednost gostiju na 15:17.

Potpuni preokret videli smo u poslednjem minutu susreta. Stanojević Vladimir je pogodio za 24:23. što je ujedno bilo i prvo vođstvo domaćina, ali su gosti u poslednjem napadu izjednačili preko Dušana Janjića za konačnih 24:24.

Za igrača utakmice proglašen je Dušan Janjić iz gostujućeg tabora.