oglas

U utakmicama 31. kola Istočne grupe srpske fudbalske lige klubovi iz Jablaničkog okruga postigli su ovi rezultate: Dubočica – Pukovac 6:2, Jedinstvo (Bošnjace) – Moravac 0:3 i Radan – Dunav 2:0.

Dubočica je bez većih problema savladala Pukovčane koji su već davno izgubili status srpsoligaša sa 6:2 Po tri gola za domaće postigli su Kostič Milutinović i Nikola Stanković s tim što su obojica svoja prva dva pogotka postigla u prvm poluvremenu završenom sa 4:1 u korist domačih. Za Pukovčane oba puta u listu strelaca upisao se Janković krajem prvog i početkom drugog poluvremena koji je u 54. minutu smanjio na 4:2 i naterao fudvbalere Dubočice da se uozbilje. Leskovčani su tako tri kola pre kraja stekli 8 bodova prednsoti u odnosu na najbliži tim u zoni ipsdanja pa im je u finišu prvenstva potrevan bar jedan remi da i matematički obezbede opstanak u ligi.