oglas

Futsaleri KMF Leskovca, savladali su na svom terenu KMF Ekonomist iz Beograda rezultatom 7:3 (4:0). Strelci: S. Petrović, Nastić 2, Stanojević, Stefanović, Jovović (autogol) – Stamenković, Glavonjić, Jovović.

Već nakon prvog poluvremena bilo je jasno da bodovi ostaju u Leskovcu. Goste je načeo Stefan Petrović u prvom minutu susreta, a na 2:0 povisio je Nastić  6. minutu. Treći gol Leskovčana delo je kapitena Stanojevića, da bi konačan rezultat prvog poluvremena postavio Jovović autogolom u 14. minutu.

Nadu gostima dao je Stamenković u 31. minutu, ali je Nastić, svoj drugim golom na meču, vratio prednost domaćinu od 4 gola razlike.

Šesti gol Leskovčana postiže Stefanović u 38. minutu, a za konačnih 7:3 precizan je bio Nikola Petrović u poslednjim trenucima susreta.

KMF Leskovaca sada zauzima petu poziciju na tabeli sa 12 osvojenih bodova.