Četvrtfinalna utakmica Kupa FSRIS za žene, donela je mnogo uzbuđenja u duelu između domaće Jagodine i Leskovačkih Lavica.

GFK Lavice Dubočica: Stefanović, Kocić, Stojanović, Milenković, Mitić, Ilić, Radovanović, Mitrović, Maja Blagojević, Nataša Blagojević, Marković.

Lavice su odlično ušle u meč i nakon 21. minuta imale dva gola prednosti, pogocima Valentine Mitrović i Maje Blagojević.

Usledio je potpuni preokret igračica Jagodine i vođstvo od 3:2 u 53. minutu susreta, pogotkom Jovane Aranđelović.

Krenule su tada fudbalerke iz Leskovca u totalnu ofanzivu, a trud se isplatio u 90. minutu susreta, kada je izjednačenje svojoj ekipi donela Lena Radovanović.

Gol vredan plasmana u polufinale Kupa, delo je Bojane Marković u nadoknadi vremena, za veliko slavlje naših fudbalerki.