Dubočica 54 je pred svojim navijačima savladala Dinamo iz Pančeva rezultatom 27:25 (15:5, 12:20) i tako zabeležila četvrtnu uzastopnu pobedu u ARKUS ligi.

Uspeli su Leskovčani da drugi najbolji napad lige ograniče na samo 5 golova u prvih 30 minuta. Briljirao je u ovom periodu golman domaćih Miroslav Kocić i sve je slutilo na ubedljivu pobedu naših rukometaša.

Sa početkom drugog poluvremena, Dinamo je pokazao da se sa pravom nalazi na trećoj poziciji na tabeli. Uspeli su Pančevci da za 10 minuta postignu više golova nego u celom prvom poluvremenu (6). Kako je vreme odmicalo topila se i prednost domaćina.

Približili su se gosti na samo gol zaostatka u 57. minutu utakmice, a sve dileme oko pobednika rešio je kapiten domaćih Andrija Atanasković golom sa 6 metera u poslednjem minutu za konačnih 27:25.

Za najboljeg pojedinca susreta proglašen je golman domaćih Miroslav Kocić (15 odbrana), dok je najbolji strelac bio Goran Ristović sa 7 datih golova.

Sledeću utakmicu rukometaši Dubočice 54 igraju protiv Radničkog u Kragujevcu.