oglas

Prvu pobedu pred svojim navijačima, reukometaši Dubočice 54 ostvarili su u petom kolu Super rukometne lige, savladavši ekipu Jugovića rezultatom 35:29 (14:15).

Gosti su bolje otvorili utakmicu utakmicu. Imali su Jugovići, u dva navrata, prednost od 4 golova razlike, 2:6 u 10. minutu i 5:9 u 14. minutu, ali su Leskovčani polako topili prednost protivnika i na odmor ,između poluvremena, imali samo gol zaostatka, 14:15.

Drugo poluvreme proteklo je znaku rukometaša Dubočice. Nakon svega 12. minuta igre domaći su stekli prednost od 23:18, a najveću prednost imali u 50. minutu pri vođstvu od 30:23. Ključnu ulogu odigrao je Aleksa Milošević, koji je u ovom periodu postigao šest od svojih sedam golova.

Dubočica sada zauzima peto mesto na tabeli sa 6. osvojenih bodova.

U narednom kolu Leskovčani gostuju ekipi Vranja 1957.