U trećem kolu Super rukometne lige, rukometaši Dubočice ubedljivo su savladali domaći Proleter rezultatom 20:33 (9:18).

Neizvesnost je trajala samo 13. minuta, kada su domaći imali samo gol zaostatka, 6:7. Od tog trenutka na terenu je postojao samo jedan tim. Leskovčani do kraja prvog dela prave seriju od 3:11 i na odmor između poluvremena odlaze sa 9 golova prednosti 9:18.

Nastavili su Vukovi u drugom delu sa dobrom igrom, a maksimalnih 14 razlike imali su u 47. minutu. 14:28. Na kraju 19:33 za drugu pobedu Dubočice u prva tri kola Super rukometne lige.

Odlično veče imao je, na golu Dubočice, Stefan Arđelan sa fenomenlnih 12 odbrana iz 19 udaraca.
U sledećem kolu, rukometaše Dubočice očekuje težak meč u Pančevu protiv domaćeg Dinama.