Novu prvenstvenu pobedu, rukometaši Dubočice 54 zabeležili su na svom terenu, u 7. kolu Super rukometne lige, protiv ekipe Obilića iz Beograda rezultatom 38:28(18:12).

Leskovčani su od početka gostima stavili do znanja da nemaju šta da traže u ovoj utakmici. Već u 10. minutu imali su 6 golova prednosti, 7:1, a najveću prednost od 8 golova razlike, imali su par navrata u prvom delu susreta, 14:6 i 16:8.

Prednost Dubočice rasla je i u drugom poluvremenu, a maksimalnih + 10 stiče na 65 sekundi do kraja pogotkom Pavlovića sa desnog krila, za konačnih 38:28.

Najefikasniji u redovima Dubočice bio je Marko Radulović sa 12 postignutih golova, dok je na golu izvanredan bio Kocić sa 21. odbranom.

Nakon nekompletkog 7. kola, Dubočica zauzima 3 poziciju na tabeli sa 10 osvojenih bodova.

U narednom kolu, rukometaši iz Leskovca putuju za Novi Sad, gde će svoju utakmicu 8. kola odigrati protiv domaće Vojvodine.