Na krilima fenomenalne podrške svojih navijača, rukometaši Dubočice 54 ubedljivo su savladali goste iz Beograda rezultatom 34:26 (18:13).

Već od starta utakmice nametnuli su Vukovi svoj ritam i dali gostima do znanja da nemaju šta da traže u Leskovcu.

Fenomenalan u prvom poluvremenu bio je Lazar Anđelković koji je u ovom periodu postigao čak 7 golova. Dubočica je ovaj deo susreta rešila u svoju korist 18:13.

Nastavili su Leskovčani sa dominacijom i u drugom periodu, a prednost je rasla i do 10 golova razlike, 26:16 u 44. minutu.

Trener domaćih je iskoristio veliku prednost svoje ekipe, pa je u nastavku utakmice šansu dao mlađim igračima.

Na kraju 34:26 za veliko slavlje Leskovčana.

Za igrača utakmice proglašen je golman domaćih Miroslav Kocić, koji je ovaj meč završio sa 15 odbrana.