oglas

Novu prvenstvenu pobedu, rukometaši iz Leskovca zabeležili su na gostovanju u Vranju istoimenoj ekipi. Vukovi su slavili rezultatom 30:36 (19:20).

Gledali smo rezultatsku klackalicu sve do 22. minuta kada domaćin preko Maksića stiče prednost od tri gola razlike, 16:13. Od tog trenutka Leskovčani kreću sa svojom prepoznatljivom igrom i golom Mitrovića u poslednjim trenutcima prvog poluvremena preokreću rezultat u svoju korist, 19:20.

Krenuli su Vukovi silovito u drugom poluvremenu i nakon samo 12. minuta igre u nastavku, rezultat na semaforu bio je 20:27 u korist ekipe iz Leskovca.

Održavali su prednost gosti do kraja meča, a konačan rezultat, 30:36 postavlja Ognjen Trajković u poslednjem minutu susreta preciznim udarcem sa devet metara.

Za igrača utakmice progašen je kapiten Dubočice Andrija Atanasković.

Rukometaši Dubočice zauzimaju četvrto mesto na tabeli sa osam osvojenih bodova, koliko ima i RK Partizan, ali sa utakmicom manje.

U narednom kolu Leskovčani dočekuju RK Obilić.