oglas

U prelepom ambijentu sportsko rekreativnog centra Dubočica, Leskovčani su savladali beogradske crveno bele rezultatom 32:28 (18:12).

Da će bodovi ostati u Leskovcu, videlo se već na polovini prvog poluvremena, kada su rukometaši Dubočice stekli prvu osetniju prednost od 4 gola razlike, 9:5. Maksimalnih +7 u prvih 30 minuta, domaći su imali u poslednjem minutu prvog dela susreta, ali su gosti smanjili na 18:12 golom Bujišića za konačan rezultat prvog dela.

Nastavili su igrači iz Leskovca sa dobrom igrom, ali su pri vođstvu od 26:18 malo usporili tempo i pružili šansu protivniku da na kraju izbegne ubedljiv poraz.

Za igrača utakmice proglašen je Aleksandar Milićević, strelac 6 golova na ovom meču.

Dubočica je ovom pobedom zauzela 4. mesto na tabeli sa 12. osvojenih bodova.