oglas

Proleter je uspeo da prekine mini seriju pobeda Leskovčana i večeras zasluženo slavio rezultatom 31:24 (16:12).

Rezultatska neizvesnost trajala je 20 minuta, a onda je bilo sve u znaku Zrenjaninaca koji su prvi deo susreta rešili u svoju korist, 16:12.

Leskovčani su potpuno stali u drugom poluvremenu, što domaćin koristi i u 52. minutu utakmice stiče najveću prednost od 11 golova razlike, 30:19.

U preostalih 8 minuta rukometaši Dubočice uspeli su samo da smanje razliku na pristojnih 7 golova. Na kraju 31:24 za Proleter.

Najefikasniji kod Proletera bio je Ognjen Karlaš sa 9 postignutih golova, dok je Lazar Anđelković postigao 10 golova za Dubočicu.

Preostala dva meča ligaškog dela takmičenja RK Dubočica 54 igra pred svojim navijačima. Kikinda Grindex gostuje 3. Maja, a prava poslastica nas očekuje 11. Maja kada u Leskovac dolazi Novosadska Vojvodina.