oglas

Odigrana je zaostala utakmica 16. kola između GFK Dubočice i Radnočkog iz Novog Beograda. Meč je završen nerešenim rezultatom 1:1 (0:0).

Dubočica: Knežević, Đorđević, Stevanović, Đokić, Tolić, Đurić, Milić, Jovančić, Momčilović, ilić, Tasić.
Radnički (NBG): Radojičić, Nedeljković, Knežević, Nuredini, Pešić, Đokić, Krivokapić, Ćurčić, Krapukhin, Simčević.

Dubočica je zapretila već u 5. minutu. Đorđević je probio po desnoj strani i uputio centaršut ka Đuriću, ali Đurić sa nekih 7 metara šutira pravo u golmana Radničkog.

Leskovčani su umalo došli do vođstva u 37. minutu utakmice. Milić je uputio odličan udarac sa 20 metra od gola, ali je Radojičić fenomenalnom paradom sačuvao svoju mrežu.

Domaćina u vođstvo dovodi Nikola Tasić u 60. minutu, nakon sjajnog prodora sa leve strane.
Gostima je bod doneo rezervista Đorđević u 80. minutu.

Dubočica zauzima drugu poziciju na tabeli sa 31. osvojenim bodom, a već u nedelju je očekuje teško gostovanje na Karaburmi.