oglas

U trećem kolu Prve lige Istok za rukometaše, Vukovi 22 savladali su ekipu Žitorađe rezultatom 37:32 (21:15).

U prvih 15. minuta susreta videli smo egal utakmicu, ali su Vukovi pri rezultatu 7:7 zaigrali mnogo bolje i na odmor izneđu poluvremena imali su prednost od 6 golova razlike, 21:15.

Prednost Vukova u drugom poluvremenu rasla je do maksimalnih 9. golova u 42. minutu kod rezultata 30:21, ali umesto gotovog zamalo je usledila veresija.

Gosti u narednih 13. minuta prave seriju od 0:9 i utakmicu uvode u neizvesnu završnicu, ali su Vukovi ipak odbili nalet Žitorađana i na kraju slavili rezultatom 37:32.

Najefikasniji kod domaćina bili su Savić i Stojiljković sa po 9 golova, dok je za igrača utakmice proglašen golman Vukova Stefan Janković.

U sledećem kolu Leskovčani gostuju ekipi Mladi Radnik.