Rukometaši Dubočice pobedili su na gostovanju u Beogradu ekipu Obilića nakon preokreta, rezultatom 24:25 (14:12).

Gol odluke postigao je Radisavljević u 59. minutu, a to je ujedno bilo i jedino vođstvo Leskovčana na ovoj utakmici.

Domaćini su bolje uši u meč i u prvih 30 minuta konstantno imali prednost od 2- 3 gola. Na odmor između dva poluvremena rezultat je glasio 14:12 u korist RK Obilić.

Ni početak drugog poluvremena nije naglašavao pobedu gostiju. Igrači Obilića su povećavali prednost koja je u 43 minuta iznosila 6 golova razlike 22:16.

Rezultat se nije menjao punih 5 minuta, a onda na scenu stupaju Stolić i Atanasković sa po 2 i Radulović sa 3 gola za seriju gostiju od 7:1.

U poslednjih 3 minuta ušlo se sa izjednačenim rezultatom 24:24 a veliko slavlje Leskovčanima donosi Radisavljević golom sa desnog krila u 59. minutu.