U 18. kolu AdmiralBet košarkaške lige Srbije košarkaši Zdravlja poraženi su na gostovanju u Čačku rezultatom 80:70 (20:16, 17:24, 20:18, 23:12).

Dobio je domaćin prvu četvrtinu rezultatom 20:16, ali su igrači Zdravlja, pre svega dobrom igrom u napadu, uspeli da preokrenu rezultat i na poluvreme odu sa 3 poena prednosti 37:40.

Dobro su Leskovčani započeli treći period, u jednom trenutku su imali prednost od 8 poena,ali su igrači Čačka 94 smanjili zaostatak na samo 1 poen pre početka poslednjeg perioda.

Poslednjih 10 minuta domaćin otvara serijom od 6:0. Tu seriju prekida Miloš Jović trojkom na 7 minuta do kraja. Novom serijom od 10:0 Čačani rešavaju sve dileme oko pobednika ovog meča.

Drugu utakmicu zaredom Zdravlje je bez pomoći Noe Blackwell-a, koji se oporavlja od povrede zadobijene na utakmici sa Vojvodinom u okviru kupa KSS.

Miloš Jović je postigao 15 poena, dok je Stevan Jovanović ostvario dabl-dabl 11 poena i 12 skokova. Paul Morgan Duane dodao je 13 poena.

Kod domaćina najefikasniji je bio Đorđe Majstorović sa 15 poena.

U narednom kolu, 22 januara, ekipa Zdravlja dočekuje Kolbaru LA 2003.Meč je zakazan za 17 časova u SRC Dubočica.