oglas

Upisali su fudbaleri Dubočice 12. pobedu ove sezone. Na gostovanju u Nišu, savladana je ekipa Car Konstantin rezultatom 0:4 (0:1).

Nije se obistinila fraza da je najteže dobiti unapred dobijene utakmice. Leskovčani su maksimalno koncentrisano ušli u meč protiv fenjeraša i potpuno zasluženo upisali nova tri boda.

Mrežu domaćina načeo je Dušan Savić u 12. minutu, a rano vođstvo omogućilo je igračima Dubočice da uspostave kontrolu nad utakmicom.

Na 0:2 povisio je Milić u 49. minutu, da bi sve dileme oko pobednika rešio Dušan Savić, svojim drugim golom na utakmici, u 64. minutu.

Do kraja je Milić postigao još jedan pogodak za ukupnih 0:4.

Na pobedu Dubočice nadovezao se katastrofalni poraz Radničkog iz Pirota na gostovanju u Meševu. Domaća ekipa slavila je rezultatom 5:2.

Narednu utakmicu GFK Dubočica igra na svom terenu, a protivnik je ekipa FK Pčinja iz Trgovišta.