Fudbaleri Radničkog i GFK Dubočice, remizirali su u utakmici osmog kola Mozzart Bet Prve lige Srbije, 1:1 (0:0). Strelci: Cvetković 70’ – Đorđević 60‘.

Radnički (S.M.): Ostojić, Gajić, Stefanović, Ivković (od 35’ Tripković), Ilić, Mitrović, Cvetković, Pius (od 63’ Miodragović), Srbijanac (od 63’ Đukanović), Isailović.
Dubočica: Stanković, Đorđević, Stevanović, Đokić, Zdravković, Milić, Jovančić, Belić, Ilić (od 64’ Milinković), Tasić (od 55’ Stojanović), Nedeljković.

Nakon nezanimljivog prvog poluvremena, koje je završeno bez golova, nakon samo 15. minuta igre u nastavku Dubočica dolazi do prednosti.

Ilić je poslao loptu u peterac domaćih, Đokić je slabo zahvatio loptu, ali ona dolazi do usamljenog Đorđevića koji ne greši iz ove situacije i dovodi svoj tim u vođstvo od 0:1.

Domaći su do izjednačenja došli u 70. minutu nakon očajne intervencije golmana gostiju Stankovića.
Ovo je bila osma utakmica u nizu na kojoj Leskovčani nisu uspeli da sačuvaju svoju mrežu.

Utakmica devetog kola između Dubočice i Smedereva je odložena, pa će naredni meč Leskovčani igrati u Novog Sadu protiv domaće Mladosti.