U 14. kolu BPŠ druge lige za odbojkašice, ekipa „Leskovac 98“ ubedljivo je savladala gošće iz Valjeva ŽOK Srbijanka 014 sa 3:0 (25:17, 25:17, 25:23).

Dominantno su naše odbojkašice započele meč i prvi set prilično lako rešile u svoju korist 25:17.

Nastavile su u istom ritmu i u drugom setu. Kontrolisale su rezultat i nakon 25 minuta igre na semaforu je stajalo 2:0 u korist domaće ekipe.

Previše opušteno su igračice „Leskovac 98“ ušle u treći set, što gošće koriste i stiču vođstvo od 0:5, a u završnicu seta ulaze sa 17:21. Međutim, pokazale su Leskovčanke da je kvalitet na njihovoj strani i smirenim napadom i dobrom odbranom rešavaju treći set u svoju korist 25:23.

Ovo je četvrta uzastopna pobeda bez izgubljenog seta odbojkašica iz Leskovca i sa punim pravom su zasele na čelo tabele.

Sledeću utakmicu naše devojke igraju u petak 17.02. u Lazarevcu protiv istoimene ekipe.