oglas

„Dva su grada, dve su boje te, dva su kluba a trip isti je, banda 256…“ grmelo je tokom utakmice desetog kola u kojoj je Dubočica još jednom pokazala da je najkvalitetnija ekipa BPŠ Prve lige Srbije.
Leskovčani su opravdali ulogu favorita na ovoj utakmici i novom maksimalnom pobedom, potvrdili su prvo mesto na tabeli.

Meč su otvorili serijom 8:0 i lako rešili ovaj period u svoju korist rezultatom 25:10.

Drugi set je takođe protekao u odličnoj igri domaćih i nakon 22. minuta igre u ovom periodu, na semaforu je stajalo 2:0 u korist Dubočice.

Mladenovčani, koji su na ovoj utakmici takođe imali podršku leskovačkih navijača, poznato je bratstvo navijačkih grupa iz ova dva grada udaljena tačno 256 km jedan od drugog, su u trećem setu zaigrali mnogo bolje, ali to nije sprečilo Leskovčane da ovu utakmicu reše u svoju korist maksimalnim rezultatom.

Dubočica će u sledećem, XI kolu, gostovati ekipi Topličanin u Prokuplju.