oglas

Nakon kompletnog 27. kola GFK Dubočica zauzima prvu poziciju sa 3 boda više od glavnog kokurenta za ulazak u Prvu ligu Srbije.

Savladali su Leskovčani pred svojim navijačima GFK Jagodinu rezultatom 1:0. Od početka je Dubočica kontrolisala igru i bilo je samo pitanje vremena kada će se zatresti mreža gostiju.

Iz prvog poluvremena možemo izdvojiti poništeni gol kapitena Savića nakon sumnjivo dosuđene ofsajd pozicije.

Nastavili su igrači Dubočice sa napadima i u drugom poluvremenu, a nagrada je stigla u 57. minutu kada je precizan bio Filip Stojev za 1:0, što je ujedno bio i konačan rezultat ovog susreta.

Dubočica do kraja prvenstva gostuje Radničkom iz Svilajnca, zatim dočekuje Vlasinu i u poslednjem kolu gostuju Paraćinu.

Računica je jasna: minimum 7 bodova za ulazak u veći rang tamičenja!