oglas

U prvoj utakmici drugog dela prvenstva, Leskovčani su savladali domaći VGSK 1:3 (25:22, 23:25, 14:25, 18:25) i na taj način nastavili gde su stali na kraju prvog dela.

Silno motivisani domaći igrači dali se sve od sebe protiv najkvalitetnije ekipe BPŠ Prve lige Srbije. Uspeli su da dobiju prvi set rezultatom 25:22, ali je do kraja utakmice kvalitet ipak morao da dođe do izražaja.
Nakon 32. minuta igre u drugom setu, rezultat na semaforu je stajalo 1:1, a od tog trenutka na terenu je postojala samo jedna ekipa.

Rutisnki su igrači Dubočice dobili treći i četvrti set i upisali jedanaestu pobedu u prvenstvu.

Na ruku Dubočice, u ovom kolu, ide i pobeda odbojkaša Mladenovca nad ekipom Novog Sada, jednim od konkurenata za promociju u Super ligu.