Leskovačka Dubočica mogla bi da dobije novu šansu i naredne sezone igra u Prvoj ligi Srbije. Prema pouzdanim informacijama našeg portala, FK Dinamo iz Vranja odustaće od takmičenja, što bi moglo da promeni rasplet nakon završetka prethodne sezone.

Prema, ezvaničnim informacijama do kojih smo došli, Fudbalski klub Dinamo iz Vranja mogao bi da odluči da odustane od takmičenja u Prvoj ligi Srbije u sezoni 2026/27.

Ukoliko se ova informacija potvrdi i bude zvanično verifikovana od strane nadležnih organa, leskovačka Dubočica zadržaće status prvoligaša.

Za sada nema zvaničnog saopštenja kluba iz Vranja niti odluke nadležnih fudbalskih organa, ali prema informacijama našeg izvora, koji je dobro upoznat sa dešavanjima u srpskom fudbalu, odustajanje Dinama praktično je izvesno.

Dragi čitaoci, ako želite da budete u toku i saznate prvi najnovije vesti,
preuzmite aplikaciju STAV-a za Android.

STAV

FREE
VIEW