oglas

U 17. kolu BPŠ Prve lige Leskovčanke su savladale ekipu Jedinstva nakon 5 odigranih setova rezultatom 2:3 (19:25, 25:18, 25:21, 12:25, 8:15).

Nakon odličnog početka utakmice i dobijenog prvog seta rezultatom 19:25, delovalo je da će ovo biti još jedna maksimalna pobeda odbojkašica iz Leskovca.

Međutim, domaće igračice su zaigrale mnogo bolje u nastavku i uspele da dobiju naredna dva seta za preokret na meču, 2:1.

Da su sa pravom kandidatkinje za ulazak u najviši rang takmičenja, igračice „Leskovac 98“ pokazale su u naredna dva seta. Četvrti set su dobile ubedljivo rezultatom 12:25 i izjednačile rezulatat na 2:2.
U petom setu je viđena potpuna dominacija gostujućih igračica, u kome protivniku nisu dozvolile ni promil šanse da bi mogle da se nadaju pobedi u ovom meču.

ŽOK Leskovac 98 ovom pobedom ostaje u igri za vodeću poziciju na tabeli.

U narednom kolu u Leskovcu dolazi ekipa OK „Roda“. Utakmica je zakazana za subotu, 11.03. od 17 časova u sportskoj sali „Partizan“.