Jedanaestu pobedu u nižu, odbojkaši Dubočice zabeležili su u 15. kolu BPŠ Prve lige Srbije pred svojim navijačima, savladavši tim iz Kosovske Mitrovice rezultatom 3:2 (25/10, 25/21, 20/25, 23/25, 15/11).

U prvom setu postojala je samo jedna ekipa. Igrači Dubočice demolirali su protivnika u ovom periodu, dozvolivši gostima samo 10 poena.

Rutinski su Leskovčani odradili i drugi set, ali je opuštanje nakon ubedljivog vođstva dozvolilo gostima da izjednače na 2:2 u setovima.

Da su za klasu bolji od protivnika, odbojkaši Dubočice pokazali su u petom, odlučujećem setu, dok su gosti morali da se zadovolje bodom.

Dubočica je ovom pobedom zatvorila prvoligaški krug uzastopnim pobedama nad svakom ekipom u ligi.U narednom kolu Dubočica gostuje u Novom Sadu ekipi Dunav Volej.