oglas

Igrači Dubočice pokazali su klasu na gostujućem terenu u Novom Pazaru, savladavši domaćina rezultatom 1:3 (25/17, 16/25, 16/25, 30/32).

Novopazarci su, nošeni velikom podrškom svojih navijača, bolje otvorili utakmicu i uspeli da dobiju prvi set 25:17.

Međutim, odbojkaši iz Leskovca u laganom ritmu rešavaju drugi i treći set u svoju korist indentičnim rezultatom 16:25.

Najviše uzbuđenja viđeno je u četvrtom setu. Ekipe su se smenjivale u vođstvu sve do rezultata 30:31 kada naši igrači koriste treću meč loptu.

Ovom pobedom Leskovčani su se dodatno približili Super ligi, dok će ekipa Novog Pazara probati da se domogne druge pozicije koja vodi u baraž.

U narednoj utakmici, nakon dva uzastopna gostovanja, Dubočica dočekuje četvrtoplasiranu ekipu Novi Sad Maneks.