oglas

U derbiju osmog kola BPŠ Prve lige, Leskovčani su savladali ekipu iz Ljiga rezultatom 3:1(21:25, 25:17, 25:16, 26:24), i na taj način zauzeli čeonu poziciju na tabeli.

Nošeni fenomenalnom podrškom sa tribina, odbojkaši iz Leskovca nisu poklekli nakon izgubljenog prvog seta i ubedljivom igom u drugom periodu, uspeli su da izjednače na 1:1.

Odbojkaši Spartaka imali su vođstvo od 10:13 u trećem setu, ali je nakon tajm-auta trenera domaćih Nikolića, na terenu postojao samo jedan klub. Serijom od 15:3 naš klub je uspeo da preokrene rezultat na 2:1.

Četvrti set, igrao se po principu poen za poen i niti jedna ekipa nije uspela da sebi stvori osetniju prednost, a u završnici bolji su bili igrači Dubočice na veliko oduševljenje svojih navijača.

U narednom kolu Leskovčani putuju za Klek, gde će snage odmeriti sa istoimenim klubom.