Odbojkaši Dubočice zabeležili su i treću maksimalnu pobedu u prva tri kola BPŠ Prve lige za odbojkaše. Dubočica je na svom terenu savladala ekipu OK Smederevo Carina rezultatom 3:0 (25:19, 29:27, 30:28).

Imali smo prilike da vidimo jednu uzbudljivu utakmicu, u kojoj su drugi i treći set rešeni na razliku, sa 56 poena viđenih u drugom i čak 58 poena u trećem setu.

Leskovčani su odlično ušli u meč i prvu ozbiljnu prednost imali su pri rezultatu 12:7 u prvom setu, na šta gosti nisu imali odgovor, pa je ovaj deo susreta završen u korist domaćina, 25:19.

Drugi set je doneo puno neizvesnosti. Imali su prednost odbojkaši iz Smederava 4:8, 11:14 i 21:23, ali su odbojkaši Dubočice pokazali smirenost i koncentraciju u odsudnim momentima, uspeli da preokrenu rezultat i set reše u svoju korist za vođstvo od 2:0.

Treći set je bio, za nijansu, neizvesniji od drugog. Igrao se poen za poen i nijedna ekipa nije uspela da se odvoji u bilo kom trenutku. Pri rezultatu 25:25 prednost je otišla na stranu domaćih, koji koriste četvrtu meč loptu za novu maksimalnu pobedu i veliko odušvljenje svojih navijača.

Podršku Dubočici, na ovom meču, pružali su i oko 50-ak mališana iz odbojkaškog kluba Jablanica iz Medveđe.

Naredni meč, naši odbojkaši igraju u subotu od 17:00, na gostujućem terenu protiv ekipe OK Kosovka Mitrovica.