oglas

Petu pobedu u prvenstvu, odbojkaši iz Leskovca zabeležili su u šestom kolu BPŠ Prve lige. U Leskovcu je savladana ekipa Novog Pazara sa 3:1 (25:18, 24:26, 25:23, 25:18) u setovima.

Leskovčani su krenuli silovito od starta utakmice i prvi set relativno lako rešavaju u svoju korist, 25:18.

Opuštanje pri rezultatu 16:10, u drugom setu, koštalo je naše odbojkaše prvog izgubljenog seta na svom parketu.

Treći set se igrao po principu poen za poen, sve do prve set lopte koju domaći koriste i vraćaju prednost u setovima.

Vođeni poukama iz drugog seta, Leskovčani su zadržali isti tempo igre i nakon 21. minuta u četvrtom setu uspeli su da stave tačku ovu utakmicu.

Pravi izazov, odbojkaše Dubočice očekuje u sledećem kolu kada će snage odmeriti sa ekipom Novi Sad.