oglas

U snagu Leskovčana, ovog puta uverili su se na svom terenu igrači Kleka. Domaćin je savladan rezultatom 1:3 (13:25, 16:25, 34:32, 15:25).

Da su mnogo kvalitetnija ekipa, igrači Dubočice pokazali su već u prvom setu koji su dobili sa 12 razlike.
Drugi set se nije previše razlikovao od predhodnog, a domaćini su na ovoj utakmici uspeli samo da kazne opuštanje naših odbojkaša u trećem setu.

Gde su stali nakon drugog, Leskovčani su nastavili u četvrtom setu koji lako dobijaju rezultatom 15:25, za osmu pobedu u prvenstvu.

Ljubitelji odbojke ovaj meč su mogli da prate u direktnom prenosu na oficijalnom sajtu kluba okdubocica.rs

Svoju narednu utakmicu, odbojkaši Dubočice igraju na svom terenu, a protivnik će biti ekipa Mladenovca.