U 24. kolu Srpske Lige Istok, GFK Dubočica je sigurnom igrom savladala Timok 1919 na gostovanju u Zaječaru rezultatom 0:2 (0:1).

Igrao se 28. minut kada je Savić primio loptu na nekih 25 metara od gola, ušao u šesnaesterac, fintom izbacio protivnika i preciznim udarcem matirao golmana Timoka za vođstvo Dubočice od 0:1.
Imao je Savić priliku da poveća prednost Dubočice u 30. minutu susreta, ali je njegov udarac završio u spoljnjem delu mreže.

Do kraja poluvremena nije bilo promene rezultata, pa se na odmor otišlo prednošću Dubočice od 0:1.
Najlepšu akciju na meču videli smo u 48. minutu. Milić je prošao po desnoj strani, dodao loptu do Savića koji nesebično upošljava Đorđevića za 0:2 i veliko oduševljenje gostujućih navijača.
Do kraja su fudbaleri Dubočice spustili loptu i priveli meč kraju za nova 3 boda i nastavak borbe za ulazak u veći rang.

Dubočica trenutno ima 3 boda više od Radničkog iz Pirota, koji svoju utakmicu igra u nedelju.
U narednom kolu, u Leskovcu gostuje trećeplasirana ekipa na tebeli, Budućnost iz Popovca.