oglas

U 13. kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije, fudbaleri Dubočicezabeležili su treći uzastopni trijumf. Ovog puta savladana je Sloboda iz Užica, rezultatom 1:0 (0:0).

GFK Dubočica: Knežević, Đorđević, Ljubenović, Stevanović, Đokić, Zdravković, Stojev, Jovančić, Momčilović, Ilić, Nedeljković.

GFK Sloboda: Vukašinović, Janković, Cvetić, T. Glišović, Rašković, Gajić, Đ. Glišović, R. Glišović, Stanojević, Myung, Tumbas.

Prvu veliku priliku fudbaleri Dubočice imali su u 21. minutu. Đorđević je dugom loptom izbacio Đokića u situaciji 1 na 1, Filip je pokušao lob udarcem, golman gostiju je već bio savladan, međutim prečka se isprečila vođstvu domaćih.

Već na stratu drugog poluvremena, trener domaćih Dejan Čelar, napravio je trostruku izmenu. U 46. minutu teren su napustili Ljubenović, Stojev i Nedeljković, dok su u igru ušli Savić, Belići Nikola Tasić.

Novu kolosalnu šansu, Đokić je propustio u 61. minutu susreta. Savić je ušao u šesnaesterac gostiji, poslao sjajnu loptu za Đokića, koji sa 7 metara promašuje čitavu loptu.

Iskupio se Milan Đokić za promašene prilike u 74. minutu. Belić je poslao pravu bombu sa 30 metara od gola Vukašinovića, koji je uspeo samo da odbije loptu na koju je naleteo Đokić i zatresao mrežu za vođstvo Dubočice i veliku radost domaćih navijača.

Do kraja utakmice nije bilo pravih prilika za promenu rezultata. Golman domaćih Knežević začarao je svoju mrežu i na ovoj utakmici.

Dubočica se ovom pobedom popela na 4. mesto na tabeli sa 19osvojenih bodova.

U narednom kolu Leskovčani gostuju Metalcu u Gornjem Milanovcu.