oglas

U petom kolu Prve lige Srbije za žene, Lavice su ubedljivo savladale ekipu Kolubare u Lazarevcu rezultatom 0:6 (0:3). Golove za Lavice postigle su: Kocic Tara 2, Blagojevic Natasa, Blagojevic Maja, Vasiljkovic Jovana, Stošić Kristina.

ŽFK Kolubara: Pištanjat, Lukić, Jenić, Radinović, Radulović, Vejnović, Miladinov, Paunović, Sofronić, Zavišić, Kavaja.
ŽGFK Lavice – Dubočica: Stefanović, Kocić, Stojanović, Milenković, Mitić, Marković, N. Blagojević, M. Blagojević, Vasiljković, Stošić, Ilić.

Mrežu domaćih načela je Tara Kocić već u 3. minutu susreta. Za 0:2 bila je precizna Maja Blagojević, a konačnan rezultat prvog poluvremena postavlja Kristina Stošić u 41. minutu, 0:3.

Svojim drugim golom na meču, Tara Kocić povećava prednsot svoje ekipe na 0:4. Jovana Vasiljković je u 84. minutu postigla svoj peti gol u sezoni, dok tačku na i postavlja Nataša Blagojević u 87. minutu susreta.

U narednom kolu, Lavice na svom terenu dočekuju ekipu Heroj Polet.