oglas

U 18. kolu Futsal Druge lige odigran je meč između KMF Leskovac i KMF SAS, a pobedu su odneli gosti iz Zrenjanina rezultatom 4:5 (1:0). Strelci: Vukojević 2, Petrović, Nastić – Matić 4, Kujundžić.

Dobru igru u prvom poluvremenu domaćini su krunisali u 17. minutu pogotkom Vukojevića, što je bio i konačan rezultat prvog perioda.

Na početku drugog poluvremena, veliku šansu da poveća prednost Leskovčana imao je Stefanović, ali je fenomenalan na golu gostiju bio Rodić. Usledila je kazna u 25. minutu, kada je nakon kontranapada Zrenjaninaca Matić poravnao rezultat na 1:1.

Potpuni preokret delo je Kujundžića u 30. minutu, a prednost gostiju od 2 gola razlike donosi Matić u istom minutu utakmice, 1:3.

Igrao se 33. minut kada je Nastić smanjio na 2:3, ali gosti preko Matića u istom minutu vraćaju prednost od 2 gola, 2:4.

U 38. minutu Matić, svojim četvrtim golom na meču, dovodi svoju ekipu do prednosti od 2:5, ali tada kreće potpuna drama.

Najpre je Petrović, u istom minutu, uspeo da smanji rezultat na 3:5, a samo minut kasnije Vukojević, golom iz penala, vraća potpunu neizvesnost u utakmicu, 4:5.

Izjednačenje domaćinima mogao je da donese Vukojević, nakon 6. faula igrača KMF SAS, iz kaznenog udarca sa 10 metara, ali je Rodić još jednom sjajnom intervencijom sačuvao svoju mrežu i doneo veliko slavlje gostima iz Zrenjanina.

Nakon završetka utakmice došlo je do sukoba između predstavnika ekipa, a ozbiljniji incident sprečili su pripadnici policije.

U narednom kolu KMF Leskovac gostuje u Subotici ekipi Spartak GP.