oglas

U prvom kolu Futsal Druge lige Srbije, futsaleri iz Požarevca savladali su domaći KMF Leskovac rezultatom 3:7 (2:4).

Strelci: Nastić, Stefanović, Vukojević – Jeremić 2, Pajić 2, Gostojić 2, Simić.

Stefanović je golom u 4. minutu doveo Leskovčane u vođstvo, ali samo par sekundi kasnije, KMF Požarevac dolazi do izjednačenja pogotkom Pajića. U 16. minutu Jeremić dovodi goste do prednosti, a samo minut kasnije Nastić poravnava rezultat, za drugo izjednačenje na meču, 2:2.

Utakmicu je, po svemu sudeći, odlučio poslednji minut prvog poluvremena, kada su Požarevljani postigli čak dva pogotka za vođstvo od 2:4.

Vukojević je u 26. minutu smanjio prednost gostiju na 3:4, ali su gosti do kraja postigli još tri gola za ukupnu pobedu od 3:7.

U narednom kolu Leskovčani putuju u Suboticu, gde ih čeka duel protiv ekipe Spartak GP.