oglas

U 14. kolu Futsal Druge lige Srbije Leskovčani su ubedljivo pobedili goste iz Niša, ekipu KMF Kalča sa 4:1 (0:0). Strelci Micić, Stefanović 3 – Pešić.

Mogli su igrači domaće ekipe do vođstva još u prvom poluvremenu. U prvih 10 minuta utakmice, Stojadinović se 2 puta našao u situaciji 1 na 1 sa golmanom gostiju ali je oba puta bio neprecizan.

Videli smo čvrstu igru do kraja poluvremena i na odmor se otišlo bez golova.

Igrao se 22. minut kada je, nakon kontre domaćina, Stefanović spojio sa golom Micića kome nije bilo teško da loptu ubaci u praznu mrežu za vođstvo od 1:0.

Najlepši detalj na utakmici viđen je u 28. minutu. Nikola Petrović je petom proigrao Stefanovića koji rutinski pogađa za 2:0.

Stefanović je, nakon solo akcije u 32. minutu, svojim drugim golom na meču povećao na 3:0.

I četvrti gol domaćina delo je najboljeg strelca lige. Gosti su krenuli na sve ili ništa sa igračem-golmanom, što Stefanović koristi i nakon greške kapitena gostiju, sa svoje polovine šalje loptu u prazan gol. Igrao se 38 minut.

Na 4:1 smanjio je Pešić u 39. minutu.

Ovom pobedom ekipa KMF Leskovac se popela na 4. mesto na tabeli sa 21. osvojenim bodom.