oglas

U 6. kolu Druge Futsal lige, Leskovčani su, pred svojim navijačima, savladali goste iz Smederevske Palanke rezultatom 6:1 (3:1). Strelci: Nastić, Stefanović 2, Petrović 3 – Tufegdžić.

Mrežu Partenona načeo je Nastić već u 2. minutu susreta za vođstvo domaćih od 1:0. Na 2:0 povisio je Stefanović samo minut kasnije.

Igrao se 10 minut kada je Petrović, svojim prvim golom na meču, povećao vođsvto svoje ekipe na 3:0.
Gosti su smanjili rezultat na 3:1 u poslednjem minutu prvog poluvremena, kada je najspretniji bio Tufegdžić.

Četvrti i peti gol domaćih delo je Petrovića, a tačku na i stavio je Stefanović za ukupan rezultat 6:1.
U narednom kolu Leskovčani putuju za Kuršumliju, gde će snage odmeriti sa domaćinom KMF Bele Crkve.