Gosti se u Blace vraćaju sa punom mrežom. Četiri gola Stefanovića, dva Micića i po jedan Cvetanovića i Lazara Jovića za ukupnih 8:4.

Čak tri golova postignuto je u 5. minutu. Goste je najpre u vođstvo od 0:1 doveo Vuletić, a zatim je Igor Stefanović za samo nekoliko sekundi uspeo da postigne 2 pogotka i preokrene rezultat na 2:1 u korist domaćina.

Na 3:1 povisio je Jovan Cvetanović u 10. minutu utakmice, ali se gosti nisu predavali i preko Vukajlovića, u 14 minutu, smanjuju na 3:2. Samo minut kasnije Nikola Micić vraća prednost od dva gola razlike, 4:2.
Valjarević u 18. minutu postiže pogodak iz kaznenog udarca sa 10 metara za 4:3, ali Micić u poslednjem minutu prvog poluvremena, svojim drugim golom na meču, povećava na 5:3.

Drugo poluvreme je počelo sa nova dva pogotka Stefanovića. Bio je precizan u 22. i 23. minutu za 7:3.
Svoj prvenac, u prvenstvenim utakmicima za KMF Leskovac, postiže Lazar Jović u 39. minutu utakmice preciznim udarcem sa 10 metara, i vođstvo domaćina od 8:3.

Konačan rezultat postavlja Vukajlović u poslednjem minutu, 8:4.

Na listi strelaca vodi Igor Stefanović sa 25 postignutih pogodaka, a za petama mu je Boško Janjić koji je postigao 23.

Na dva kola pre kraja Leskovčani zauzimaju treću poziciju na tabeli sa 30 osvojenih bodova.