oglas

U 19. kolu Futsal Druge lige Srbije, ekipa KMF Leskovac pobedila je na gostovanju u Subotici Spartak GP rezultatom 1:5 (0:1). Strelci: Tomić – Cvetanović 2, Stefanović 3.

Leskovčane je u vođstvo od 0:1 doveo Jovan Cvetanović u 9 minutu, što je i bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvreme proteklo je u znaku Igora Stefanovića. Najbolji strelac ekipe je najpre u 21. minutu pogodio mrežu za 0:2, a na 0:3 isti igrač povećava u 30. minutu.

Nadu domaćinu donosi Nemanja Tomić pogotkom na devet minuta pre kraja za 1:3, ali Cvetanović u 34. minutu ponovo vodi goste do 3 golova prednosti.

Tačku na meč stavlja Stefanović, svojim trećim golom na meču, dva minuta pre kraja utakmice.
KMF Leskovac trenutno zauzima treću poziciju na tabeli sa 27 osvojenih bodova.

Narednu utakmicu KMF Leskovac igra već u sredu 15. Marta, kada dočekuje KMF Jastrebac.