oglas

U 12. kolu Druge Futsal lige Srbije, futsaleri iz Leskovca savladali su u Požarevcu istoimeni klub rezultatom 4:6 (1:2). Strelci: Jeremić, Simić 3 – Stefanović 2, Nastić, S. Petrović, Lepojević (auto-gol).
Leskovčani su poveli autogolom Lepojevića, da bi na 0:2 povećao Nastić u 9. minutu igre. Domaći preko Jeremića smanjuju na 1:2, dva minuta pre kraja prvog dela susreta.

Simić je poravnao rezultat nakon tri minuta igre u nastavku, ali je Stefanović vratio prednost svojoj ekipi, 2:3. Na 2:4 povečao je Stefan Petrović.

Nadu domaćinu vraća Simić svojim drugim golom na meču, ali ekipa iz Leskovca do kraja postiže još dva gola za ukupnu pobedu od 4:6.