Odigrano je poslednje 22. kolo ligaškog dela Futsal Druge lige Srbije u kome je KMF Leskovac, nakon velikog preokreta, savladao goste iz Beograda, ekipu SU Banjica 011 rezultatom 3:2(1:2). Leskovčani su u ovaj meč ušli oslabljeni neigranjem Jovana Cvetanovića.Strelci: Nastić, Vukojević, Stefanović – Kokotović, Majstorović.

Cela sezona je stala u jednu utakmicu. Pobeda u poslednjih 40 minuta ligaškog dela takmičenja vodila je Leskovčane u baraž, dok bi pobeda gostima donela siguran opstanak u ligi bez obzira na rezultate drugih timova.

Nakon par izglednih prilika za domaće, gosti ipak prvi dolaze do vođstva. Igrao se 5. minut kada su gosti, nakon kontra-napada poveli sa 0:1. Strelac gola bio je rezervista Kokotović.

Stefanović je propustio veliku priliku da donese izjednačenje svojoj ekipi, kada je u situaciji 1 na 1 sa golmanom gostiju bio neprecizan.

Šok je usledio u 14. minutu. Započeo je Majstorović solo akciju i preciznim udarcem matirao golmana Leskovca za 0:2.

Probali su gosti da zadrže prednost od 2 gola do kraja poluvremena, ali onda na scenu stupa Dušan Nastić. Kratkim driblingom se oslobodio svog čuvara, namestio loptu na levu nogu i savladao golmana protivničke ekipe za veliko olakšenje pred odlazak na odmor.

Krenuli su domaćini silovito u drugom poluvremenu, dok su se gosti asocirali na odbranu svog gola.
Nakon par promašenih prilika, Radovan Vukojević u 35. minutu donosi izjednačenje Leskovcu, a samo minut kasnije Igor Stefanović, svojim 30. golom u prvenstvu, dovodi prvi put u vođstvo svoju ekipu na ovoj utakmici, 3:2.

Probali su gosti da dođu makar do izjednačenja u preostalih 4 minuta utakmice, ali je golman domaćih Nenad Veličković uspeo da sačuva svoju mrežu za veliko slavlje igrača i navijača iz Leskovca.
Otvoreno je novo poglavlje za KMF Leskovac. Protivnik u baražu za popunu Prve lige je ekipa KMF Novi Sad.