oglas

Drugu pobedu zaredom, a ukupno treću u prvenstvu, leskovačkimajstori malog fudbala zabeležili su na gostujećm terenu u Kuršumliji, savladavši KMF Bele Crkve rezultatom 3:5 (1:1). Strelci: Jovanović 2, Veličković (autogol) – Petrović, Stanojević, Mijajlović (autogol), Stefanović 2.

Domaći su prvi došli do vođstva pogodkom Jovanovića u 3. minutu, ali kapiten gostiju Nenad Stanojević, poravnava rezultat na 1:1 samo minut kasnije.

Leskovčani u vođstvo dolaze u 27. minutu, ali su domaći igrači uspeli da izjednače u istom minutu.

Leskovčane u novu prednost uvodi Stefanović u 30. minutu, a samo dva minuta kasnije Petrović je precizan prednost za 3:4.

Stefanović je u poslednjem minutu susreta, svojim drugim golom na meču, postavio konačan rezultat, 3:5.

U sledećem kolu KMF Leskovac dočekuje Ekonomist iz Beograda.