oglas

U 13. kolu Druge Futsal lige, Leskovčani su savladali ekipu Spartaka rezultatom 3:2 (0:2). Strelci: Nikola Petrović, Vukojević, Nedeljković – Nedić, Arežina. Igrač utakmice: Nikola Petrović.

Krenuli su domaći igrači sa pritiskom od početka utakmice, ali je golman gostiju Bjelica neutralizovao svaku opasnost pred svojim golom, omogućivši svojoj ekipi malo opušteniju igru na polovini Leskovca, što je rezultiralo vođstvom gostiju nakon prvih 20. minuta igre.

Činio je čuda na golu Bjelica i u drugom poluvremenu, ali ništa nije mogao u 32. minutu kada je Nikola Petrović bio precizan za 1:2.

Na 2:2 poravnao je Vukojević, a potpuni preokret na meču delo je Nedeljkovića 2. minuta pre kraja susreta.

Leskovčani su nakon ove pobede zadržali 6. poziciju na tabeli sa 19. osvojenih bodova, koliko ima i ekipa KMF Bele Crkve.

U narednom kolu naši futsaleri putuju zu Smederevo.