oglas

U drugoj utakmici baraža za popunu Futsal Prve lige Srbije KMF Leskovac je na svom terenu nadigrao ekipu KMF Novi Sad i izjednačio na 1:1 u pobedama. KMF Leskovac – KMF Novi Sad 5:3 (2:2). Strelci: Nastić 2, Stefanović 2, Vukojević – Kovačević, Bosnić 2.

Gosti su poveli već u drugom minutu, kada je nakon greške Leskovčana Kovačević pokupio loptu i preciznim udarcem matirao golmana domaćih.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje. Stojanović je preciznim pasom prebacio odbranu gostiju i spojio sa golom Nastića koji pogađa za 1:1 u trećem minutu susreta.

Novi šok za publiku usledio je u 12. minutu kada je Bosnić presekao loptu i doveo svoj tim u vođstvo 1:2.
Na 2:2 izjednačio je Nastić nakon fenomenalno izvedene akcije „Belgija“ u poslednjem minutu prvog dela.

Leskovčane u vođstvo dovodi Stefanović u 24. minutu, ali neumorni Bosnić poravnava rezultat u 33. minutu.

Novo vođstvo Leskovčanima donosi Vukojević bombom sa 9 metara, a sve dileme oko pobednika otklanja Stefanović svojim drugim golom na meču u 38. minutu susreta.