oglas

Za vikend je odigrano 19. kolo Srpske lige Istok u kome je GFK Dubočica poražena na gostovanju u Knjaževcu od domaćeg Timočanina rezultatom 2:1 (2:0).

Domaćina je u vođstvo doveo Petrović u 5. minutu utakmice. Rano vođstvo Timočanina poremetilo je plan igre Leskovčana, a još veći šamar usledio je u 40. minutu kad je Živić povisio na 2:0.

Krenuli su svim silama u napad igrači Dubočice u drugom poluvremenu kako bi došli makar do boda i uspeli su da smanje prednost domaćih na 2:1 golom Vasića u 75. minutu. U poslednjih 15. minuta susreta Dubočica je napadala, ali su se domaći igrači izvanredno branili i na kraju uspeli da sačuvaju svoju mrežu za veoma bitnu pobedu i važna 3 boda u nastavku borbe za opstanak.

GFK Dubočica sada zaostaje 3 boda za vodećom ekipom Radničkog iz Pirota, a u narednom kolu dočekuju FK Meševo.