oglas

Lavice gazduju jugom! U 17. kolu Prve lige Srbije za žene, savladana je ekipa ŽFK Radnički 2012 rezultatom 3:2 (2:1).

Leskovčanke su povele u 15. minutu susreta, prvim golom na meču Kristine Stošić.

Na 1:1 izjednačila je Nađa Jović u 24. minutu, da bi Stošićeva, svojim drugim golom, u 31. minutu vratila prednost svojoj ekipi 2:1.

Kristina je het-trik kompletirala u 57. minutu pogotkom za 3:1. Nišlijke su na 6 minuta do kraja smanjile rezultat na 3:2, ali je Ninoslava Stefanović uspela da sačuva svoju mrežu do kraja utakmice za veliku pobedu u južnjačkom derbiju.

Ovom pobedom Lavice su i definitivno sačuvale prvoligaški status, a u sledećem kolu putuju za Beograd, gde će svoju utakmicu u poslednjem kolu odigrati protiv ekipe ŽFK Rad.